יום ו', ג’ בשבט תשע”ח
עדכונים תשע"ג   |  עדכונים תשע"ד   |  עדכונים תשע"ה   |  עדכונים תשע"ו   |  עדכונים תשע"ז
הזמנה למפגש הורים כללי עם הנהלת ביה"ס בנושא דגשים ושינויים חינוכיים ופדגוגיים בשנת הלימודים
הנכם מוזמנים למפגש הורים כללי עם הנהלת ביה"ס בנושא דגשים ושינויים חינוכיים ופדגוגיים בשנת הלימודים תשע"ח. המפגש יתקיים ביום שלישי 4.7.2017 בבית התרבות בשעה 19:00
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
עדכון בנושא השכרת לוקרים לתלמידים - תשע"ז
הורים המעוניינים להזמין לוקרים לשנת הלימודים תשע"ז, מוזמנים לבצע את ההזמנה באמצעות אתר האינטרנט "לוקר אמבין". באתר תוכלו להזמין לוקר על פי שכבת הגיל של ילדכם (ולא לפי שמות מתחמים).
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
שאלון לתושבים במסגרת התהליך לאפיון וגיבוש התפיסה החינוכית במיתר
לפניך שאלון לתושבים במסגרת התהליך לאפיון וגיבוש התפיסה החינוכית במיתר.תהליך איפיון וגיבוש התפיסה החינוכית – קהילתית במיתר מתנהל במהלך החודשים האחרונים במסגרת התכנית "מרחבי חינוך – בחירת הורים מבוקרת".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סיור קצת אחר מאת: תום ששון, הגברת תקשורת, יא' 3
ב 20 במרץ יצאו תלמידי מגמת תקשורת מבית הספר מיתרים לסיור באולפני ערוץ 10 בגבעתיים והתארחו בתיכון "גולדה" בפתח תקווה שם השתתפו בסדנאות מקוריות שהועברו על ידי אנשי התקשורת, יוני זיכהולץ וגיא הוכמן. הסדנאות התמקדו בבימוי שחקנים ובניו – מדיה, נושאים מהותיים במציאות של ימינו...
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בימת דיון בנושא דמקרטיה מהי?
ב 17.3.16 יתקיים בבית ספרנו בימת דיון לתלמידי שכבות ט' יא'. המורים לאזרחות: שרה יונה, דינה סגריר ואלון גוברין, יזמו את הפרוייקט, הזמינו חברי כנסת והכינו את התלמידים. התלמידים הפגינו ידע, יכולת התבטאות וביטחון עצמי.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הישגים מרשימים לנבחרת האתלטיקה
היום , 13.3.16 נערכה התחרות הארצית באתלטיקה, בהובלתו של שי דוד .התלמידים חזרו עם גביעים והמון גאווה.ז'-ח' בנים שליחים מקום שני.ט' בנות שליחים שבדי מקום שלישישחר בן דוד קפיצה לגובה מקום שלישי.עידו יעקובוביץ זריקה מקום שלישי.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום המעשים הטובים לשכבה יא'
במסגרת יום המעשים הטובים יצאו תלמידי כיתות יא'2 יא'5 עם המחנכות אורנה ומאיה לשמח ילדים עם צרכים מיוחדים בבית הלוחם בבאר שבע. תודה לרוחמה נחמני רכזת מעורבות חברתית שארגנה את כל המפגש.כל הכבוד לילדינו , איזה גאווה
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ביקור תלמידי כתות ח' במוזיאון תל אביב
במסגרת למודי האומנות יצאו התלמידים יחד עם המחנכות לימור ואלכסנדרה לביקור במוזיאון. התלמידים סיירו במוזיאון וקבלו סדנה. כל זה בהנחייתה של המורה לאומנות דורית מרציאנו, שמעשירה את עולמם של התלמידים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
09:32 (20/02/16) נאוה יהלומי
כמדי שנה גם השנה השתתפו שלושה מתלמדנו בחידון התנ"ך המחוזי, שיתקיים באשקלון.
נבחרת הבנים באתלטיקה קלה עלו לגמר הארצי
ב - 2.2.16 השתתפו תלמידי נבחרת האתלטיקה של כיתות י' – יא' בתחרות האתלטיקה הקלה לכיתות י'-יב' המחוזית לבתי הספר של משרד החינוך בירושלים, באצטדיון האתלטיקה בגבעת רם.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סיור מגמת תיאטרון ב"גודמן" בית ספר למשחק בבאר שבע.
בתאריך ה21.1 יצאנו מטעם מגמת תיאטרון לסדנאות בבית הספר למשחק "גודמן" בבאר שבע. במהלך היום עברנו סדנת משחק (כיתה י) וסדנת בניית תפאורה (כיתה יא') ולאחר מכן נכנסנו לצפות בחזרה גנרלית של המחזה "מתאבל ללא קץ" בבימויו של יאיר שרמן ובכיכובם של תלמידי שנה ג' בבית הספר למשחק.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
10:04 (06/02/16) נאוה יהלומי
חידון, טקס, פירות מהונדסים ומעורבות חברתית
09:47 (06/02/16) נאוה יהלומי
את חודש שבט ציינו במספר פעילויות לכל ילדי חטיבת הביניים.
גלי צה"ל – לא מה שחשבתם
ב16/12 יצאו תלמידי מגמת תקשורת משכבה י' ו - יא' של בית הספר "מיתרים" לסיור במוזיאון התקשורת במכללה הבין תחומית בהרצליה ובאולפן גלי צה"ל ביפו על מנת ללמוד על ההיסטוריה של התקשורת ולקבל 'טעימה' מהתחום היותר מעשי של התקשורת – הרדיו.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
20:48 (30/11/15) נאוה יהלומי
הזמנה לאסיפת הורים ב 07/09/2015
הנכם מוזמנים לאספת הורים שתקיים ביום שני כ"ג אלול ה 7.9.15.באסיפה זאת יימסר מידע הנוגע לתכניות הלימודים בבית הספר, לתכניות החינוך החברתי ולתכניות הטיולים.במהלך המפגש עם המחנכים תתקיימנה בחירות לוועד ההורים הכיתתי והמרכזי.להלן פירוט השעות לאספות ההורים ע"פ שכבות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
רגע עוצרים חושבים רציחתם של שני חפים מפשע
תלמידים יקרים מאורעות הימים האחרונים בישראל מחייבים לעצור הכל, להתייחס, להגיב, לחשוב...שני מקרי רצח מזעזעים, שירה בנקי ז"ל , נערה בת 16, שנדקרה במצעד הגאווה בירושלים ועלי דוואבשה, תינוק בן שנה וחצי מהכפר דומא, שביתו הוצת בידי מפגעים. שלי וייס
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
דבר המנהל
עדכונים
עדכונים תשע"ג  
עדכונים תשע"ד  
עדכונים תשע"ה  
עדכונים תשע"ו  
עדכונים תשע"ז  
מבנה תיכון מיתרים
חזון מיתרים
תקנון מיתרים
לוח צלצולים
יזמים צעירים
ועד הורים
טפסים
תכניות עבודה
חומרי לימוד